Zombi Gebertme
 

Lütfen Adobe Flash Player Yükleyiniz.

Zombi Gebertme Oyunu boyamax.com ekibi tarafından binlerce flash oyun arasından tek tek incelenerek seçilmiş sizlere özel bir oyundur. Zombi Gebertme oyununun yüklenmesini bekleyerek sitemiz içerisinde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Merhaba arkadaşlar, oyuna başlamak için yüklenme bittikden sonra "start game" butonuna basın ve ardından açılan ekranda "play" butonuna bastıkdan sonra oyuna başlayabilirisniz. Oyundaki göreviniz size saldıran zombileri öldürüp para kazanmaktır. Kazandığınız paralar ile kendinize yeni silahlar alabilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler...

Yorum Ekle

  • isim:
  • Yorum:
  • Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır. !!..Uyarı..!! Sitemizdeki Oyunların yükleme süreleri değişikliği oyunların boyutuna bağlıdır.Büyük Boyutlu oyunların yüklenmesi biraz zaman alabilir.Sabrınızda dolayı Teşekür ederiz.
Oyunların geç açılması ve ya açılmaması sorunlarını yaşamadan sitemizin yüksek hızından yararlanmak için lütfen Google Chrome kullanmayı tercih ediniz.
Copyright©2010 Tüm Hakları Saklıdır.