Yılbaşında Tembellik
 
Beğendim (174)

Lütfen Adobe Flash Player Yükleyiniz.

Yılbaşında Tembellik Oyunu boyamax.com ekibi tarafından binlerce flash oyun arasından tek tek incelenerek seçilmiş sizlere özel bir oyundur. Yılbaşında Tembellik oyununun yüklenmesini bekleyerek sitemiz içerisinde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. merhaba arkadaşlar. orijinal ismi New Year Slacking olan bu oyunumuzda tembel kız sarah ile tembellik yapacağız. sarah ın annesi yılbaşı için parti hazırlığı yapıyor. ancak tembel sarah kendisine verilen görevleri yapmayarak işten kaytarıyor. sarah a yardımcı olarak onu sıkıcı yılbaşı partisi hazırlığından kurtarın. bu kaytarma oyununu çok seveceksiniz. iyi eğlenceler!

Yorum Ekle

  • isim:
  • Yorum:
  • Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır. !!..Uyarı..!! Sitemizdeki Oyunların yükleme süreleri değişikliği oyunların boyutuna bağlıdır.Büyük Boyutlu oyunların yüklenmesi biraz zaman alabilir.Sabrınızda dolayı Teşekür ederiz.
Oyunların geç açılması ve ya açılmaması sorunlarını yaşamadan sitemizin yüksek hızından yararlanmak için lütfen Google Chrome kullanmayı tercih ediniz.
Copyright©2010 Tüm Hakları Saklıdır.