Dora Mor Dünya
 

Lütfen Adobe Flash Player Yükleyiniz.

Dora Mor Dünya Oyunu boyamax.com ekibi tarafından binlerce flash oyun arasından tek tek incelenerek seçilmiş sizlere özel bir oyundur. Dora Mor Dünya oyununun yüklenmesini bekleyerek sitemiz içerisinde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Dora mor gezegene davet edildiği bie partiye giderken yolda arkadaşlarını kaybetti. Ona parti için gerekli bütün şeyleri toplamasında ve arkadaşlarını bulmasında yardım edin. Doranın roket gemisini ileri geri hareket ettirerek ataş, top kek, korna ve makara gibi parti malzemelerini toplayın. Roket almak istediğiniz maddenin tam altındayken maddeyi tıklayınki roket onu kendine çeksin. Ekranın solunda görünen doranın uzaylı arkadaşının rengiyle aynı renkteki malzemeleri toplamalısınız.Artan zorluklarla beş seviyeden oluşan bir oyun. Fazladan puanlar alabilmek için uzay taşlarını toplayın. Bol eğlenceler.

Yorum Ekle

  • isim:
  • Yorum:
  • Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır. !!..Uyarı..!! Sitemizdeki Oyunların yükleme süreleri değişikliği oyunların boyutuna bağlıdır.Büyük Boyutlu oyunların yüklenmesi biraz zaman alabilir.Sabrınızda dolayı Teşekür ederiz.
Oyunların geç açılması ve ya açılmaması sorunlarını yaşamadan sitemizin yüksek hızından yararlanmak için lütfen Google Chrome kullanmayı tercih ediniz.
Copyright©2010 Tüm Hakları Saklıdır.