Büyük Kamyonlar
 

Lütfen Adobe Flash Player Yükleyiniz.

Büyük Kamyonlar Oyunu boyamax.com ekibi tarafından binlerce flash oyun arasından tek tek incelenerek seçilmiş sizlere özel bir oyundur. Büyük Kamyonlar oyununun yüklenmesini bekleyerek sitemiz içerisinde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Scania marka kamyonlardan birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz kamyon ile en zorlu yollarda birinci gelerek bonuslar kazanmalısınız. Kazandığınız bonuslar ile aracınıza yeni özellikler ekleyerek daha hızlı gitmesini sağlayabilirsiniz.En güzel araba yarış oyunları siteniz boyamax.com iyi eğlenceler diler.

Yorum Ekle

  • isim:
  • Yorum:
  • Yazmış olduğunuz yorumlar küfür hakaret vb. içerik içermemelidir. Yorumlar yönetici onayından sonra yayınlanmaktadır. !!..Uyarı..!! Sitemizdeki Oyunların yükleme süreleri değişikliği oyunların boyutuna bağlıdır.Büyük Boyutlu oyunların yüklenmesi biraz zaman alabilir.Sabrınızda dolayı Teşekür ederiz.
Oyunların geç açılması ve ya açılmaması sorunlarını yaşamadan sitemizin yüksek hızından yararlanmak için lütfen Google Chrome kullanmayı tercih ediniz.
Copyright©2010 Tüm Hakları Saklıdır.